Főmenü:
BÜSZKESÉGEINK
Név | Csapat | Iskola | Osztály |
Feczkó Illés | 2005/2006 | Batthyány Lajos Isk. | 4. osztály |
Pados Márton Benedek | 2005/2006 | Budenz József Isk. | 4. osztály |
Rahóty Márk | 2005/2006 | Budenz József Isk. | 5. osztály |
Fazakas Csongor | 2005/2006 | Áldás u. Isk. | 4. osztály |
Solti Szabolcs | 2005/2006 | Törökvész úti Isk. | 4. osztály |
Vass Gábor Zsigmond | 2005/2006 | Budenz József Isk. | 4. osztály |
Simon Áron | Kölyök | Babérliget Iskola | 5. osztály |
Név | Csapat | Iskola | Osztály | Verseny | Szint | Kategória | Helyezés |
Benedikti Benjámin | 2007/2008 | Törökvész úti Isk. | 3. osztály | Történelmünk Nagyjai | országos | csapat | 1. |
Jávor Máté | 2007/2008 | Szent Angéla Isk. | 3. osztály | Szépolvasási Verseny | kerületi | egyéni | 2. |
Rahóty Márk | 2005/2006 | Budanz József Isk. | 5. osztály | Sakk Diákolimpia | kerületi | csapat | 1. |
Wittmann Norbert | 2005/2006 | Budanz József Isk. | 5. osztály | Szabó Magda Angol Szépkiejtési Verseny | kerületi | csapat | 1. |
Pados Márton Benedek | 2005/2006 | Budenz József Isk. | 4. osztály | Játékos Csapat Sorverseny Diákolimpia | kerületi | csapat | 3. |
Geiszter Barna | 2005/2006 | Ökumenikus Iskola | 6. osztály | Vers és Prózamondó Verseny | kerületi | egyéni | 2. |
Búzafalvi Dénes | Junior | ELTE Radnóti M. Isk. | 10. osztály | Bolyai Matematika Verseny | körzeti | csapat | 3. |
Név | Csapat | Iskola | Osztály |
Varga Zsolt | 2003/3004 | Krúdy Gyula Ált.Isk. | 7. osztály |
Radvánszki Ferenc | 2003/2004 | Áldás u. Iskola | 6. osztály |
Rahóty Márk | 2005/2006 | Budenz józsef Isk. | 4. osztály |
Fazakas Csongor | 2005/2006 | Áldás u. Isk. | 3. osztály |
Szőke Dezső | 2005/2006 | Klébelsberg Kúnó Isk. | 4. osztály |
Csepelényi Levente | 2005/2006 | Fodros Isk. | 4. osztály |
Dajka Bence | 2005/2006 | Nagykovácsi Isk. | 4. osztály |
Benke András | 1999/2000 | Trefort Ágoston Gimn. | 9. osztály |
Név | Csapat | Iskola | Osztály | Verseny | Szint | Kategória | Helyezés |
Radvánszki Ferenc | 2003/2004 | Áldás u. Iskola | 6. osztály | Bolyai anyanyelvi verseny | kerületi | csapat | 1. |
Gebe Márton | 2003/2004 | Remetekertvárosi Isk. | 6. osztály | Mezei futóverseny | kerületi | egyéni | 3. |
Földi Dominik | 2003/2004 | Áldás u. Iskola | 6. osztály | Sakk Diákolimpia | kerületi | egyéni | 1. |
Földi Dominik | 2003/2004 | Áldás u. Iskola | 6. osztály | Sakk Diákolimpia | kerületi | csapat | 1. |
Rahóty Márk | 2005/2006 | Budenz József Ált. Isk. | 4. osztály | Sakk Diákolimpia | kerületi | egyéni | 3. |
Jedlovszky Pál | Junior | Fazekas Mihály Ált.Isk. | 8. osztály | Bolyai matematika verseny | országos | csapat | 2. |
Gyimesi Péter | Junior | Veres Péter Gimn. | 8. osztály | Bolyai matematika verseny | országos | csapat | 1. |
Búzafalvi Dénes | Junior | Radnóti Miklós Ált. Isk. | 8. osztály | Hevesy György kémia verseny | kerületi | egyéni | 1. |
Búzafalvi Dénes | Junior | Radnóti Miklós Ált. Isk. | 8. osztály | Bolyai matematika verseny | országos | csapat | 3. |
Triz Bercel | 2007/2008 | Andor Ilona Isk. | 3. osztály | III. kerületi Futóverseny | kerületi | egyéni | 3. |
Triz Bercel | 2007/2008 | Andor Ilona Isk. | 3. osztály | III. kerületi Futóverseny | kerületi | csapat | 1. |
Balogh Áron | 2007/2008 | Andor Ilona Isk. | 2. osztály | III. kerületi Futóverseny | kerületi | csapat | 1. |
Szőke Dezső | 2005/2006 | Klébelsberg Kúnó Isk. | 4. osztály | Szépolvasási verseny | kerületi | egyéni | 1. |
Bohus Gergely | Junior | Kodály Zoltán Ált. Isk. | 7. osztály | Első Konrád Péter Fővárosi Ütő Fesztivál | budapesti | egyéni | nívódíj |